10 miejsc, w których znajdziesz pracę, mając uprawnienia UDT

Uprawnienia UDT to możliwość zdobycia pracy w wymarzonym zawodzie. Z pewnością zdobycie nowych uprawnień pozwoli uzyskać lepsze zarobki oraz bezpieczeństwo zatrudnienia, które w obecnych czasach ma również ogromne znaczenie. Sprawdź, gdzie możesz znaleźć zatrudnienie po uzyskaniu pozytywnego wyniku na egzaminie UDT w różnych specjalizacjach.

Zastanawiasz się, czy warto inwestować w siebie? Poznaj 10 miejsc, w których znajdziesz pracę, mając uprawnienia UDT.

Spis treści:

  1. Magazynier z uprawnieniami na wózki jezdniowe unoszące
  2. Kierowca z uprawnieniami na obsługę ładowarki teleskopowej
  3. Przemysł ciężki z operatorem żurawi samojezdnych
  4. Przedsiębiorstwa produkcyjne z operatorami wózków widłowych do rozładunku i załadunku towarów
  5. Uprawnienia do obsługi żurawi przenośnych HDS w firmach transportowych
  6. Praca w zawodzie operatora wózka widłowego w sektorze rolniczym
  7. Operator żurawi wieżowych w montażu dużych elementów w branży budowlanej
  8. Pracownik firmy pielęgnującej tereny zielone, z uprawnieniami do obsługi kosy spalinowej
  9. Operator podestów ruchomych przejezdnych w firmie sprzątającej
  10. Operator pilarki mechanicznej w branży drzewnej

1. Magazynier z uprawnieniami na wózki jezdniowe unoszące

Każdy magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe unoszące z pewnością na brak ofert pracy nie będzie mógł narzekać. Takie uprawnienia sprawiają, że towar w halach produkcyjnych lub logistycznych zawsze będzie ustawiony na swoim miejscu bądź szybko zostanie przetransportowany do załadunku. Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe dba o aktualną inwentaryzację stanu magazynowego i na pewno zadba o to, by kolejne ładunki znalazły się we właściwym miejscu.

Średnie zarobki na tym stanowisku pracy wynoszą 3690-4700 zł. Ostatecznie zależą od doświadczenia operatora, regionu kraju oraz wielkości firmy.

2. Kierowca z uprawnieniami na obsługę ładowarki teleskopowej

Zawodowy kierowca to branża, w której wciąż brakuje wykwalifikowanych pracowników. Jeśli zdecydujesz się na zdobycie uprawnień UDT z zakresu obsługi ładowarki teleskopowej, Twoje zarobki z pewnością przekroczą próg średnich krajowych dochodów. Wykorzystaj deficyt w tej branży i zwiększ swoje szanse na stałą pracę, która zapewni Ci stabilne zatrudnienie oraz bezpieczeństwo finansowe. 

Kierowca z uprawnieniami UDT z zakresu obsługi ładowarki teleskopowej miesięcznie zarabia 4500-8000 zł.

3. Przemysł ciężki z operatorem żurawi samojezdnych

Przemysł ciężki to wyjątkowo rozwojowa branża, ponieważ to właśnie w tym sektorze gospodarki powstają półprodukty oraz maszyny przeznaczone do innych znaczących gałęzi przemysłu. Z tego powodu wykwalifikowani pracownicy znajdą w tej branży zawsze zatrudnienie. Jeśli w okolicy Twojego miejsca zamieszkania znajduje się fabryka, która przetwarza surowce o dużej masie, podejmij wyzwanie i zdobądź uprawnienia, by móc zostać operatorem żurawi samojezdnych. 

Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą obecnie ok. 4950 zł. 

4. Przedsiębiorstwa produkcyjne z operatorami wózków widłowych do rozładunku i załadunku towarów

Każda firma produkcyjna zatrudni operatorów wózków widłowych, którzy zdobyli pozytywny wynik w czasie egzaminu UDT przed komisją egzaminacyjną. Stanowią oni nierozłączne ogniwo z branżą produkcyjną. Ułatwiają i usprawniają proces załadunku oraz rozładunku półproduktów i gotowych produktów. Jeśli zdobędziesz pozytywny wynik w czasie egzaminu UDT na operatora wózka widłowego, to o zapotrzebowanie na Twoje umiejętności nie musisz się już martwić. 

Średnie zarobki w sektorze produkcyjnym dla osób z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych wynoszą nieco ponad 4000 zł miesięcznie.

5. Uprawnienia do obsługi żurawi przenośnych HDS w firmach transportowych

Jeśli z natury jesteś człowiekiem opanowanym, a dotychczasowa praca nie sprawia Ci satysfakcji, możesz zdobyć uprawnienia do obsługi żurawia przenośnego i rozpocząć pracę w sektorze transportowym. HDS to maszyna, która ułatwia rozładunek i załadunek towarów na samochodzie. Dzięki jego mocy nawet ciężkie załadunki lub takie, które mają niestandardowy kształt, można z łatwością dostarczyć na plac budowy lub do firmy. Kurs zakończony egzaminem UDT niewątpliwie pomoże Ci znaleźć zatrudnienie w branży transportowej.

Zarobki na powyższym stanowisku wynoszą średnio ok. 3500 zł miesięcznie. Jednak dużo zależy od umiejętności operatora, jego doświadczenia oraz regionu Polski, w którym ma się odbyć zatrudnienie. Oczywiście firmy zagraniczne płacą za pracę na tym stanowisku znacznie więcej.

6. Praca w zawodzie operatora wózka widłowego w sektorze rolniczym

Branża rolnicza charakteryzuje się dużym zapotrzebowaniem na wykwalifikowanych pracowników. Wózek widłowy, podobnie jak ładowarka teleskopowa, to maszyna, która zaraz po traktorach rolniczych jest wręcz niezbędna do wykonywania codziennych obowiązków. Mechanizacja poszczególnych czynności w dużym stopniu odciąża organizm ludzki, dlatego rolnicy chętnie inwestują w coraz to nowe maszyny. Z tego powodu bezrobocie z uprawnieniami na wózki widłowe zdobyte podczas egzaminu UDT Ci nie grozi. Wykorzystaj potencjał branży i zadbaj o swoją przyszłość zawodową. 

Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 4130 zł miesięcznie.

7. Operator żurawi wieżowych w montażu dużych elementów w branży budowlanej

Branża budowlana w ostatnich latach przeżywa prawdziwe odrodzenie. Zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju operatorzy żurawi wieżowych mogą przebierać w ofertach pracy. A wszystko dlatego, że wciąż jest duże zapotrzebowanie na operatorów tych olbrzymich maszyn. Wprawdzie praca w tym zawodzie polega tylko na podnoszeniu na haku ładunku oraz opuszczaniu go w dół, to jest to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Jeśli nie masz lęku wysokości, to zdobycie uprawnień na obsługę takiej maszyny nie przysporzy Ci wielu kłopotów. A widoki za oknem kabiny z pewnością wynagrodzą Ci długie godziny spędzone w samotności podczas pracy.

Za pracę wykonywaną na tym stanowisku możesz zarobić w Polsce nawet ok. 7000 zł. 

8. Pracownik firmy pielęgnującej tereny zielone, z uprawnieniami do obsługi kosy spalinowej

Jeśli lubisz przebywać na świeżym powietrzu, a pielęgnacja ogrodów oraz wielkopowierzchniowych zieleńców sprawia Ci przyjemność rozważ zdobycie uprawnień UDT, które umożliwiają obsługę kosy spalinowej. Wykorzystaj potencjał miejskich parków, sadów oraz naturalnej przyrody, które potrzebują sezonowego przycinania, by zachwycać unikalnym kształtem i mnogością pąków. Kwalifikacje do obsługi tej maszyny zdobędziesz w każdym profesjonalnym ośrodku szkoleniowym.

Średnie wynagrodzenie na tym stanowisku pracy wynosi ok. 3000 zł. 

9. Operator podestów ruchomych przejezdnych w firmie sprzątającej

Firmy sprzątające wielkopowierzchniowe hale produkcyjne lub szklane wieżowce do wykonywania swoich obowiązków wykorzystują potencjał takich maszyn jak podesty ruchome przejezdne. Już dziś możesz zdobyć uprawnienia do obsługi maszyny, która dzięki automatycznej pracy wysięgnika z koszem pozwala na przemieszczenie się pracowników lub materiałów na określoną wysokość. Jeśli chcesz obsługiwać takie urządzenie zgodnie z BHP, koniecznie zapisz się na kurs, który kończy się egzaminem UDT. 

Na tym stanowisku pracy możesz otrzymać średnie wynagrodzenie miesięczne o wysokości 4000 zł. 

10. Operator pilarki mechanicznej w branży drzewnej

Sezonowa ścinka drzew oraz przygotowywanie drewna do sprzedaży to pewność, że pracy nigdy nie zabraknie. Jednak, aby móc pracować w tym zawodzie, należy wziąć udział w kursie oraz uzyskać pozytywny wynik z egzaminu UDT przed komisją egzaminacyjną. Zaświadczenie kwalifikacyjne sprawi, że Twoje miesięczne zarobki wzrosną. Zapotrzebowanie na operatorów pilarek mechanicznych, z kwalifikacjami jest duże zarówno w Polsce, jak i u naszych sąsiadów.

Zarobki na tym stanowisku najczęściej kształtują się na poziomie 4000 zł miesięcznie. Jednak doświadczeni operatorzy mogą liczyć na wynagrodzenie nawet na poziomie 6000 zł.

Zdobądź nowe uprawnienia, odmień swoje życie!

Wykorzystaj potencjał zawodów, które zapewnią Ci stabilizację finansową nawet w czasach kryzysu ekonomicznego. Zmień swoje uprawnienia na takie, które jeszcze długo nie będą się zaliczać do zawodów deficytowych. Zapisz się na kurs w profesjonalnej firmie szkoleniowej i przystąp do egzaminu przed komisją egzaminacyjną. Uzyskanie wyniku pozytywnego sprawi, że w końcu odzyskasz satysfakcję z wykonywanej pracy oraz z otrzymywanego wynagrodzenia.

Zapisz się na kurs i zostań cenionym specjalistą w swojej dziedzinie

Formularz kontaktowy

mima
Skontaktuj się z nami bezpośrednio dzwoniąc pod podany numer, pisząc maila lub wypełniając formularz.
+48 602 774 556
info@profilszkolenia.pl
Prawo jazdy
Kierowca zawodowy
Operator maszyn
Szkolenia UDT
INNE KURSY
Profil Szkolenia
5.0
Na podstawie 3 opinii
powered by Facebook
js_loader
Obsługę prawną firmy zapewnia  Kancelaria Radcy Prawnego KINGA KONOPELKO
© PROFIL SZKOLENIA Sylwia Wyszyńska 2022
crossmenu